Ārkārtas stāvoklis
Diemžēl dievkalpojumi notikt nedrīkst, tādēļ arī mūsu Piņķu baznīcā dievkalpojumu nav un nebūs līdz tas tiks atkal atļauts. 

Kas ir vēl sāpīgāk, izskatās ka mums garām ies galvenie Kristīgās Baznīcas svētki – Augšāmcelšanās svētki-Lieldienas, jo aizliegums ir spēkā līdz 14.aprīlim, ja netiks pagarināts.

Baznīca katru svētdienu no 11.00-12.00 būs atvērta un jūs varat iegriezties lai pielūgtu individuāli. Ja kāds vēlēsies, varēs saņemt arī svēto Vakarēdienu stingros karantīnas apstākļos. Baznīcā nekādā gadījumā nedrīkst pulcēties vairāk kā 50 cilvēku. Baznīcā iekšā visiem jāievēro 2 m distance vienam no otra.

Mācītāja pieņemšanas ceturtdienās – nenotiek. Taču tikties ar mācītāju ir iespējams, vajag tikai individuāli sarunāt laiku un ievērot distanci. Tādējādi ir iespējamas pastorālās sarunas un grēksūdzes.