Vakara lūgšanu tiešraide un lūgšanu lapiņas

Gavēņa laikā esam iesākuši pulcēties uz vakara lūgšanām – vesperēm – un turpinām tās arī turpmāk katru TREŠDIENAS vakaru, plkst.: 19:00, baznīcā.

Tiem, kuri attāluma dēļ, nevar ierasties klātienē, esam nodrošinājuši iespēju pievienoties attālināti, skatoties lūgšanas tiešraidi mūsu draudzes Facebook lapā. Kā arī draudzes mājas lapā - sadaļā "Dievkalpojumi" - turpmāk publicēsim vakara lūgšanu kārtību lapiņas, lai tie, kas pievienojas attālināti, varētu pilnā mērā ņemt dalību lūgšanā tieši tāpat kā baznīcā sapulcētie.

Vienīgais, kas katram attālinātam lūdzējam jāsagādā sev pašam, ir mūsu Baznīcas Dziesmu grāmata, jo lapiņās dziesmu teksti nav iedrukāti - tikai iespējamo dziesmu numuri, par cik šīs lapiņas tiks izmantotas gadu no gada. Baznīcas dziesmu dēlis visās tiešraidēs būs redzams un jūs redzēsiet, kura no piedāvātajām dziesmām tiks dziedāta. Tāpēc, lūgums, lūgšanas laikā Dziesmu grāmatu turēt sev tuvumā pie rokas.