MARTA notikumi Piņķu sv. Jāņa draudzē (2024)

ZIŅOJUMI:

1. Klusajā nedēļā (no 25. līdz 30. martam) mācītājs nepieņem un draudzes kanceleja nestrādā!!! Apmeklējumu pie mācītāja lūgums ieplānot savlaicīgi.

2. Klusajā trešdienā (27. martā), plkst.: 19:00, svinēsim kristīgu Pashas mielastu. Pasha ir draudzes un arī ģimeņu pasākums, kur bērniem un jauniešiem ir sava loma. Tā ir unikāla iespēja iedziļināties, baudīt un piedzīvot to, kas notika “tanī naktī, kad Viņš [Jēzus] tapa nodots.” Mēs svinēsim šo mielastu, lai pievērstu uzmanību, kā tas skaidri norāda uz beidzamo un pilnīgo Jēru – Jēzu Kristu. Mielasts ilgst ap 3 stundām. Pasākumā ietilpst ne vien “rituālā” daļa, bet arī svētku vakariņas. Tāpēc aicinām ņemt līdzi groziņu kopīgam mielasta galdam. Pieteikšanās pie draudzes mācītāja Andreja (tālr.: 26788931; e-pasts: macitajs@pinkudraudze.lv).

3. Zaļajā ceturtdienā (28. martā) pēc dievkalpojuma baznīcas sakristejā pulcēsimies uz nelielu SADRAUDZĪBAS mielastu, pēc kura vienosimies nakts lūgšanās, lai sekotu Kungam Jēzum Viņa ciešanu notikumos, tādējādi sagatavojoties Lielās piektdienas dievkalpojumam.

4. Gavēņa laiks ir grēknožēlas, pārdomu un sevis izmeklēšanas laiks, kurā draudzes locekļi ir īpaši aicināti gavēt (t.sk. no TV, filmām, laicīgās literatūras), pastiprināti nodoties lūgšanām, Bībeles lasīšanai, apmeklēt mācītāju ikgadējai pastorālai sarunai un/vai privātai grēksūdzei.

5. Aicinām draudzes locekļus uz “Garīgās izaugsmes skolu” (GaIS), atbalstīt iesvētāmos un mācītāju ar savām ticības liecībām. Kursa noslēgumā Kristības Lieldienu naktī – 30. martā (sestdienas nakts), un Iesvētības – 16. jūnijā.

6. Bez ik svētdienas dievkalpojumiem mūsu baznīcā notiek arī vakara lūgšanas – vesperes – katru TREŠDIENAS vakaru, plkst.: 19:00, baznīcā. Vakara lūgšanām var piedalīties arī attālināti, skatoties tiešraides mūsu draudzes Facebook lapā un lietojot lūgšanu lapiņas, kas ir pieejamas mūsu draudzes mājas lapas Dievkalpojumu sadaļā!!!

7. Esam atvēruši baznīcu OTRDIENĀS, TREŠDIENĀS un CETURTDIENĀS, 16:00-20:00, lai cilvēki varētu nākt, lūgties un apmeklēt dievnamu arī citās dienās – ne tikai svētdienās.

8. Dievs jūs bagātīgi svētī, “lai jums visa būtu diezgan vienmēr un visur un jūs būtu pārplūstoši dedzībā uz ikkatru labu darbu.” (2. Kor. 9:8) Lūgums veikt regulāro ziedojumu, vēlams katru mēnesi, lai UZCELTU DRAUDZES NAMU, uzturētu dievnamu un draudzes darbu. Ieteicamo ziedojuma apjomu un rekvizītus var atrast draudzes mājas lapā: https://www.pinkudraudze.lv/p/ziedojumi.html

Lai Dieva svētīts marta mēnesis!

Kristus mīlestībā,
Piņķu sv. Jāņa draudze