Velti sev laiku ar Dievu!Aicinām jūs uz sv.Ignācija klusuma rekolekcijām 13. - 16. augusts, skaistajā Burtnieku baznīcā un mācītājmuižā. Rekolekcijas vadīs māc. Elijs Godiņš, māc. Andris Krauliņš un Guntars Veigulis
Sākums ceturtdienas pēcpusdienā, noslēgums svētdienas vakarā.

Ko Tu iegūsi-
Saturīgi, ar Dievu kopā pavadītu laiku;
Laiku sakārtot sevi pirms jaunā darba cēliena sākuma;
Iespēju atrast atbildes uz nopietniem jautājumiem savā dzīvē;
Vietu un laiku pārdomāt par Tavas dzīves nopietnajiem lēmumiem!

Kas notiek klusuma rekolekcijās?
Katru dienu ir lekcijas, dievkalpojums un saruna ar garīgo vadītāju. Sarunā jūs pārrunāsit Tavus aktuālos jautājumus Bībeles rakstuvietu kontekstā. Visa pārējā diena tiek veltīta lūgšanām un Bībeles lasīšanai.

Izmaksas 55Eur no personas vietu skaits ir ierobežots (24), tādēļ līdz 1.augustam vajadzētu iemaksāt avansu 25.00 Eur apmērā. 
papildus informācija -akraulins@gmail.com

Pieteikties elektroniski lūdzu šeit