Baznīcu nakts 2023

Baznīcu nakts un Atvērto baznīcu dienas tēma šogad ir “DZĪVĪBA”.

Tēmu ir iedvesmojušas pārdomas par mūsu Kunga Jēzus Kristus sacīto Bībelē, Jāņa evaņģēlijā: “Es esmu nācis, lai tām būtu dzīvība un būtu pārpārēm. ES ESMU labais gans. Labais gans atdod savu dzīvību par avīm.” (Jņ. 10:10b-11)

Šie Jēzus vārdi ir aicinājums mums no jauna apliecināt dzīvības vērtību mūsdienu cilvēka izvēlēs; atgādināt, ka Dievs ir dzīvība, un Dieva Dēls ir ceļš uz mūžīgo dzīvību.

Dzīvības tēma minētajos Evaņģēlija vārdos paver iespējas pārdomāt un runāt par cilvēka dzīvības cieņu, svētumu un mērķi mūsu laikmeta izaicinājumu un pārbaudījumu kontekstā, starp kuriem ir gan Krievijas teroristiskais karš pret Ukrainu, gan cilvēka cieņas apdraudējumi ārējā mierā dzīvojošās Eiropas valstīs.

Tāpēc visi ir laipni aicināti jau rīt, 27. maijā, uz Atvērtās Baznīcas un Baznīcu nakts pasākumiem Piņķu baznīcā. Ikviens ir laipni aicināts!!!