Brīvdabas dievkalpojumsPirmais brīvdabas dievkalpojums šosvētdien 3.augustā 11.00

Piņķu sv.Jāņa baznīcas dārzā notiks brīvdabas dievkalpojums

Aicinām Tevi un Tavus mīļos uz šo pirmreizējo notikumu mūsu draudzes jaunlaiku vēsturē! Kāpēc atnākt- tāpēc ka būt kopā ir forši! Šajā dievkalpojumā Tu drīksti sēdēt, kur vien vēlies, arī zālājā, arī pie koka un Tava ģimenīte var virpuļot Tev apkārt un tas nevienu netraucēs. Spēlēs Latvijas Neredzīgo biedrības Strazdumuižas kluba pūtēju orķestris, Armanda Ozola vadībā. Kopā ar mums dievkalpojumā draugi no Berlīnes sv.Marijas draudzes.
Pēc dievkalpojuma turpat dārzā būs sadraudzība ar desiņām uz to, paņem līdz savu pienesumu- augļus, ko kūkveidīgu vai uztaisi Tavas ģimenes īpašos salātus ar ko pacienāt pārējos! Tāpat paņem līdzi naudiņu ziedojumam, taču šoreiz tā vairāk jo ziedosim ne tikai kā ierasts draudzei, bet arī pūtēju orķestra īpašo cilvēku vajadzībām!

Atnāc!